Konsultacijos karantino metu
 

Naujienos

 
nauja fotosesija 1maza maza

Sėkmės istorijos

2020.05.28

Indrė Plėštytė-Būtienė – vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė-alergologė, vadovaujanti klinikoms „Mama, aš sergu“, daug rašanti socialiniuose tinkluose, pasakoja, kaip pasirinko gydytojos profesiją ir su kokiais iššūkiais susiduria kasdien.

 

LSU moksleivių akademija

2020.05.28

Moksleivių akademija  tai galimybė Tau iš arti pažvelgti į universiteto gyvenimą ir pasijusti tikru studentu. Čia galėsi susipažinti su studijų programomis, dėstytojais, galėsi apsilankyti virtualiose paskaitose ir mankštose.

12888

Kaip pasiruošti egzaminams? Mokytojų ir dėstytojų pagalba – nemokamai

2020.05.27

Pasiruošti brandos egzaminams šiais metais kiek sunkiau – dėl paskelbto karantino tai tenka daryti nuotoliniu būdu. Ir nors dalis mokyklų rengs "gyvas" konsultacijas abiturientams, tačiau ne visos tai planuoja daryti, arba ne visos tiek, kiek galbūt reikėtų moksleiviams.

images (1)

Edukacinių technologijų valdymo magistrantūros studijų programa – karjeros specialisto profesiniam tobulėjimui

2020.05.27

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Mykolo Romerio universitetu kviečia mokyklų karjeros specialistus į nuotolinį informacinį  renginį „Edukacinių technologijų valdymo magistrantūros studijų programa – karjeros specialisto profesiniam tobulėjimui“. 

Kaip pristatyti save: CV ir motyvacinis laiškas

2020.05.26

9–11 klasių mokinius ir jų tėvus kviečiame į nuotolinį informacinį renginį „Kaip pristatyti save: CV ir motyvacinis laiškas“

Renginys vyks birželio 9 d. (antradienį), 17 val. Planuojama trukmė  1 ak. val. 

 

19055-400

Vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentas

2020.05.26

Atėjo laikas išbandyti vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentą! Prisijunk prie Žinau viską jaunųjų žurnalistų tinklo keliems mėnesiams ir išbandyk savo jėgas. 

images

Mokinių, stojančių į aukštąsias mokyklas, konsultavimas

2020.05.25

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus kolegija kviečia klasių auklėtojus, mokyklų karjeros specialistus į nuotolinį renginį „Mokinių, stojančių į aukštąsias mokyklas, konsultavimas“.  Renginys vyks birželio 4 d. (ketvirtadienį), pradžia –14 val.

19057-400

Vasaros savanorystės eksperimentas

2020.05.25

Atėjo laikas išbandyti vasaros savanorystės eksperimentą! Prisijunk prie Dalinkis Vasara kampanijos, susipažink su savo savanoriu-mentoriumi ir kitais eksperimento dalyviais. 

12818

Stodami į universitetus šiemetiniai abiturientai konkuruos su pernykščiais?

2020.05.22

Šiemet padidinus valstybės finansuojamų vietų skaičių aukštosiose mokyklose, kai kurie universitetai prognozuoja nemažą perstojančių studentų skaičių – tokiu atveju šiemetiniams abiturientams, stojantiems į socialinius mokslus ar vadybą (būtent šiose srityse buvo daugiausiai pridėta „nemokamų“ vietų), gali tekti konkuruoti su pernykščiais (ar dar ankstesnių metų) abiturientais.

gimnzistai.-vtmc

6 priežastys, kodėl verta pradėti mokytis profesijos po 10 klasės

2020.05.21

Vos gavus pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą į rankas, kyla klausimas, o kas toliau? Tęsti mokymąsi gimnazijoje? Norintiems neatidėlioti ir jau dabar žengti pirmuosius žingsnius savo sėkmingos karjeros link, pateikiame 6 priežastis, kodėl, įgijus pagrindinį išsilavinimą, verta pereiti į profesinę mokyklą.