Konsultacijos karantino metu
 

Naujienos

 

Virtualios realybės žurnalistika

2020.03.27

Teigiama, kad virtualios realybės žurnalistika ir įtraukiančiosios medijos (angl. immersive media) – tiek žiniasklaidos plačiąja prasme, tiek pačios žurnalistikos kaip profesijos ateitis. Naujausios virtualios realybės technologijos jau yra naudojamos kurti „360 laipsnių reportažus“ ir „papildytosios realybės“ (angl. augmented media) istorijas, kurias medijų vartotojai gali patirti visai kitu būdu nei tradicines medijas. Paskaitos metu papasakosiu apie tai, kaip virtualios realybės technologijos keičia žurnalistiką ir istorijų pasakojimo būdus, aptarsiu tokios žurnalistikos teikiamą naudą bei iškylančius iššūkius.

 

Skelbiamas priėmimo į šalies universitetus ir kolegijas tvarkos aprašas

2020.03.25

Artėjant bendrajam priėmimui į Lietuvos aukštąsias mokyklas – geros naujienos stojantiesiems. Šiemet valstybės finansavimas bus skirtas didesnei daliai stojančiųjų: universitetinėms ir koleginėms pirmosios pakopos ir vientisosioms studijoms valstybės finansavimą numatoma skirti 16,5 tūkst. vietų, iš jų – 300 studijų stipendijų vietų. Praėjusiais metais valstybės finansuojamų studijų vietų buvo skirta mažiau nei 13 tūkst.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Registracija į asmeninę konsultaciją

2020.03.25

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia registruotis į nemokamas asmenines konsultacijas, kurios skirtos stojančiojo norų ir poreikių dėl studijų ir ateities išsiaiškinimui.

Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“

2020.03.24

Vaikų universitetas ALFA keliasi į virtualią erdvę! Kviečiame 7-13 m. vaikus smagiai leisti laiką mūsų virtualiuose, nuotoliniu video ryšiu organizuojamuose interaktyviuose, edukaciniuose užsiėmimuose kiekvieną savaitę!

14786_8ae925d6598b8c196246a7a8947dd85c

Dešimtokų pasiekimų patikrinimas šiais mokslo metais nevyks

2020.03.23

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.

Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus.

 

thumbnail_vdu_fb_event_konsultacijos-karantine-6 (1)

VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

2020.03.23

Dabartinė situacija lėtina daugelio mūsų gyvenimo tempą ir leidžia atrasti naujus džiaugsmus namų aplinkoje. Tačiau vis aplanko klausimas – o kaip bus toliau? Dar daugiau klausimų turi abiturientai, kuriems iki valstybinių brandos egzaminų ir stojamųjų egzaminų liko tik keli mėnesiai.

Ieškantiems inžinerinių veiklų namie

2020.03.19

Robotikos mokyklos ir kolegų kuriama, laisvai prieinama metodinė medžiaga

Transliacijų ciklas jauniesiems moksleiviams „Rankdarbiai namisėdoms“

2020.03.19

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvės PATS SAU net ir per karantiną prisideda prie neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo. Kovo mėnesį siūlome keletą veiklų laiką leidžiantiems namuose. Medžiagų, reikalingų kūrybai, tikrai rasite namuose, blogiausiu atveju pas kaimyną. Per tiesiogines transliacijas parodysime, kaip kiekvienas gali pasidaryti ką nors smagaus. Tad pasižiūrėkite arba susirinkę reikiamas medžiagas prisijunkite prie mūsų ir darykite kartu.

20200317-profesinis-mokymas

Analitinėje apžvalgoje – profesinio mokymo stebėsenos rezultatai

2020.03.19

Vyriausybės strateginės analizės centras (STRATA) pristatė 2019 m. profesinio mokymo stebėsenos ataskaitą.

ka_veikti

KĄ VEIKTI?

2020.03.18

„Renkuosi mokyti!“ ir všį „Mokyklų tobulinimo centro“ rekomendacijos