Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 
8

Dvyliktokams „širdžiai artima“ profesija svarbiau nei didesnis darbo užmokestis

2020.07.24

Įgyti patinkančią ir širdžiai mielą specialybę daugumai dvyliktokų yra svarbiau, negu rinktis studijas, ateityje užtikrinsiančias materialinę gerovę. Materialinės gerovės aspektas svarbesnis tik vienam iš penkių dvyliktokų. Tuo metu specialybės patrauklumui didesnę svarbą teikia 67 proc. abiturientų. Panašias nuostatas savo atžalų atžvilgiu puoselėja ir tėvai – dviem trečdaliams jų svarbiau, kad vaikas rinktųsi patinkančias studijas.

Naujausias tyrimas apie jauną žmogų Lietuvoje

2020.07.23

Šiandien labai svarbu, kad jauniems žmonėms būtų sudarytos sąlygos realizuoti savo idėjas, būti išgirstiems. Jaunimo dialogas – procesas, kuriuo siekiama užtikrinti, jog formuojant ES jaunimo politiką būtų atsižvelgiama į jaunimo nuomonę, todėl Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, siekdama stiprinti ir užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą demokratiniuose sprendimų priėmimų procesuose, įgyvendina „Europos Sąjungos Jaunimo dialogo procesas Lietuvoje – „Jaunimo galimybės“: 7-asis proceso ciklas“ projektą.

dominyka-2

Dominyka Venciūtė

2020.07.22

Su rinkodara įvairiuose kontekstuose susidurianti 10 metų, o prieš kelerius pradėjusi nagrinėti asmeninių prekės ženklų ypatumus, šiandien dr. Dominyka Venciūtė konsultuoja rinkodaros ir komunikacijos klausimais, rengia mokymus įmonėms ir padeda asmeninius prekės ženklus vystyti įvairių sričių profesionalams. Interviu bus naudingas visiems, besidomintiems rinkodara ir svarstantiems apie šios srities studijas.

19262-400

Jaunimo savanoriškos tarnybos papildoma registracija

2020.07.21

Jeigu tau 14–29 m. ir nori savanoriauti, nepraleisk progos!

pexels-photo-774866_154835

Kaip paaugliui suprasti, kokia profesija jam tinka geriausiai

2020.07.15

„Jeigu būdama paauglė būčiau panaudojusi tuos būdus, kuriais dabar jau dalinuosi su kitais – iš karto po mokyklos baigimo jau būčiau radusi savo kelią. O tam man reikėjo keliolikos metų,“ – sako kūno kalbos ir jaunimo karjeros konsultantė Laura Šukienė. O žurnalistė ir kūrybininkė Sandra Galdikaitė, kuri mentoriauja jauniams, besidomintiems vaizdo įrašų kūrimu bei žiniasklaida pabrėžia: „Viena yra kalbėti, klausyti teorijų, o kita yra imti ir pačiam pabandyti”. Abi su paaugliais dirbančios moterys, sako, kad vienos metodikos nėra, tačiau yra keli žemiški ir paprasti būdai. 

Dar dvi Lietuvos mokyklos vykdys tarptautinio bakalaureato programas

2020.07.14

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu Vyriausybė pritarė sprendimui leisti dar dviems Lietuvos mokykloms vykdyti tarptautinio bakalaureato programas. Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinėje mokykloje bus vykdoma tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programa, o Kauno Jono Jablonskio gimnazija įgyvendins tarptautinio bakalaureato diplomo programą.

14967_179b4e3abe805a1cba6327772754354a

Prie Europos universitetų tinklo jungiasi dar dvi Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas

2020.07.10

Liepos 9 dieną Europos Komisija paskelbė antro bandomojo Europos universitetų iniciatyvos etapo rezultatus –  prie iniciatyvos prisijungia 24 nauji Europos universitetų aljansai. Tarp jų ir dar 2 Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) aljansas „ATHENA“ ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU)  aljansas „Transform4Europe“.

wggp1wdn3h2avrr

Renginys "Studijos ES - svarbiausi dalykai"

2020.04.23

Kviečiame 10–11 kl. mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį "Studijos ES - svarbiausi dalykai".

Renginys vyks 2020 m. gegužės 7 d. (ketvirtadienį), 17.30 val.

 

mp

Metodinė priemonė „IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKIŲ (3–6 M.) UGDYMAS KARJERAI: PRIELAIDOS, PROGRAMA, UŽSIĖMIMŲ APRAŠAI“

2020.04.22

Žmogus visada gyvena trijose dimensijose – praeities prisiminimuose, dabarties sprendimuose ir ateities svajonėse, planuose. Atitinkamais amžiaus tarpais šios dalys užima skirtingą vaidmenį mūsų gyvenime. Ankstyvoji vaikystė – ypač dinamiškas amžius, ateities šaknys glūdi kaip tik jame. Dar neseniai į vaikų fantazijas, svajones, žaidimus žiūrėjome nelabai rimtai. Šiandien suprantame, kad tai mūsų vaikų būsimojo gyvenimo, siekių, planų, sėkmės pradžia ir ateitis bei ugdymo proceso dalis. Tai – ugdymas ateičiai, arba – ugdymas karjerai.

programa

ISM Atvirų durų diena 2020

2020.04.22

SEKASI TIEMS, KAS STUDIJUOJA ISM. Klausi kodėl? Dalyvauk ISM universiteto atvirų durų dienoje ir sužinok atsakymą į šį ir kitus tau rūpimus klausimus. Kviesk prisijungti savo tėvus, mokytojus, neabejojame, jog ir jie ieško atsakymų!