Kviečiame registruotis į seminarą „Ugdomasis konsultavimas, kaip priemonė darbui su tėvais, ugdant mokinius karjerai“
 

Naujienos

 
mosta

Mokymai „MOSTA Profesinio informavimo įrankis – ugdymo karjerai veikloje”

2019.03.18

Kviečiame klasių auklėtojus, karjeros specialistus į mokymus  „MOSTA Profesinio informavimo įrankis – ugdymo karjerai veikloje”.

 

tech-02

Greitai kintanti pramonės sritis reikalauja keisti požiūrį į specialistų rengimą

2019.03.15

Nors inžinerinės pramonės specialistai vidutiniškai uždirba beveik 50% daugiau už šalies vidurkį, tik penktadalis baigusių šias studijas įsidarbina pagal specialybę. Tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ kartu su Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centru (MOSTA) bei Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA atliktas tyrimas išskiria dvi galimas to priežastis.

foreign

Informacinis renginys „Studijos užsienyje: motyvacijos laiškas”

2019.03.15

Kviečiame 10 - 12 kl. mokinius ir jų  tėvus į informacinį renginį „Studijos užsienyje: motyvacijos laiškas”. Pranešėja - VšĮ “Studijos ir karjera” atstovė. Renginys vyks 2019 m. kovo  27 d. (trečiadienį), 18 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, 802 mokymų klasė).

 

isodarbinimo_galimybes

Informacinis renginys „Mokinių įsidarbinimo galimybės“

2019.03.14

Kviečiame 8-12 klasių mokinius, jų tėvus į informacinį renginį „Mokinių įsidarbinimo galimybės“.  Jaunimo užimtumo skyriausvyriausioji specialistė Monika Maldutytė papasakos apie mokiniams leidžiamus dirbti darbus ir darbo laiko apskaitą, kokių dokumentų reikia norint įsidarbinti, darbo paieškos būdus, koks turėtų būti nepriekaištingas gyvenimo aprašymas ir pan.

grizt_r_zaidimas

Mokymai “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”

2019.03.06

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

prof_formavimo_irankis_plakatas

Abiturientams – daugiau galimybių pasvertai pasirinkti studijas

2019.03.06

Moksleivių apsisprendimas dėl pageidaujamos profesijos nėra pakankamas. Vos 63 proc. moksleivių žino, kokią profesiją norėtų įgyti baigę studijas. Tokius rezultatus atskleidžia Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) atliktas suinteresuotų šalių tyrimas, kuriame paskutinėje klasėje besimokančių moksleivių paprašyta įvertinti savo pasirengimą studijoms.

kaip_galiu_padeti

KAIP GALIU PADĖTI SAVO VAIKUI PLANUOTI ATEITĮ?

2019.03.05

Grupė 8-11 klasių mokinių  tėvams, globėjams (4 užsiėmimų ciklas)

 

Renkama tėvelių/ globėjų  grupė, kuriems rūpi, kaip jie gali padėti savo vaikui planuoti karjerą. Keturių užsiėmimų ciklo metu nagrinėsime ir praktiškai tyrinėsime, kaip palengvinti vaikui priimti su ateitimi susijusius sprendimus. Mokysimės vaiką išklausyti, analizuosime karjeros nuostatas, vertybes, nagrinėsime konkrečias situacijas iš Jūsų ir vaikų gyvenimo.

 

stud_uzs

Informacinis renginys „Studijos užsienyje”

2019.03.05

Kviečiame 10 - 12 kl. mokinius ir jų  tėvus į informacinį renginį „Studijos užsienyje”.

Pranešėja -  VšĮ “Studijos ir karjera” atstovė.

Renginys  vyks 2019 m. kovo  14 d. (ketvirtadienį), 18 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, 802 mokymų klasė).

kariuom

Informacinis renginys “Kodėl verta rinktis kariuomenę? Kariuomenė – merginų ir/ar vaikinų pasirinkimas?”.

2019.03.04

Kviečiame 8-12 klasių mokinius, jų tėvus į informacinį renginį “Kodėl verta rinktis kariuomenę? Kariuomenė – merginų ir/ar vaikinų pasirinkimas?”.

add

Atvirų durų diena 2019

2019.03.04

Kovo 14 d. 10.00 val. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK), modernizuotuose mokymo rūmuose (Olandų g. 16, Vilnius), organizuoja renginį 10-12 kl. moksleiviams - „Atvirų durų diena 2019“.