Konsultacijos karantino metu
 

Naujienos

 

Archyvas

2020.04.29  Muziejai, susiję su profesijų pasaulio pažinimu

Kviečiame naudotis muziejų, susijusių su profesijų pasaulio pažinimu, sąrašu ir kartu su mokiniais kitiems metams planuoti pažintinio profesinio veiklinimo vizitus visoje Lietuvoje.

2020.04.28  LTVK nemokamas online paskaitų - seminarų ciklas!

ltvk_webinar_poster_2mm

Lietuvos verslo kolegija rekomenduoja nemokamų nuotolinių  paskaitų ciklą, kuris bus įdomus ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams. 

 

2020.04.28  "Šok į tėvų klumpes“

sok_klump logotipas

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras penkerius metus inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. 

2020.04.27  Sėkmės istorijos.

cerniauskas..

Su ne viena žinoma byla dirbęs advokatas, advokatų profesinės bendrijos „Černiauskas ir partneriai“ įkūrėjas Gintaras Černiauskas sutiko mokiniams papasakoti kodėl pasirinko advokato profesiją ir kuo jo darbas įdomus.

 

2020.04.24  Teatro kūrėjai ves nuotolines pamokas

photo_6_17930100

Lietuvos nacionalinio dramos teatro siūlomos pamokos pritaikytos įvairaus amžiaus moksleiviams. Jų metu su vaikais bendrausiantys teatro kūrėjai pasiūlys drauge analizuoti literatūros kūrinius, žiūrėti spektaklių ištraukas ir aptarti juose nagrinėjamas temas, atlikti vaizduotės lavinimo užduotis arba susipažinti su teatre dirbančių žmonių profesijomis.

2020.04.21  Individualios virtualios konsultacijos dėl studijų VGTU

virtuali_konsultacijaa

Lietuvoje paskelbtas karantinas ir VGTU bendruomenė taip pat ragina visus likti namuose. Šiuo metu abiturientams, bakalaurų absolventams, tėvams, mokytojams kyla klausimų ne tik dėl tolimesnių ateities planų ir perspektyvų studijų, mokslo srityje (ką toliau veikti? kokias studijas pasirinkti?), bet ir dėl priėmimo sąlygų, datų ar procesų.

2020.04.16  SKELBIAMAS BRANDOS EGZAMINŲ IR PRIĖMIMO Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS GRAFIKAS

Pagrindinė brandos egzaminų sesija vyks birželio 22 d. – liepos 21 d., pirmasis priėmimo etapas į aukštąsias mokyklas truks iki rugpjūčio 18 d., papildomas priėmimas – iki rugsėjo 4 d. Šiuos siūlymus pateikė švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu sudaryta planavimo grupė dėl brandos egzaminų ir priėmimo į aukštąsias mokyklas vykdymo, ministras tai patvirtino įsakymu. Siūlymai parengti atsižvelgiant į padėtį dėl karantino, kad būtų užtikrinta pakankamai laiko pasirengti egzaminams.

2020.04.14  Dr. Vilija Stanišauskienė: prognozuojama profesionalų paklausa – reikšmingas, bet ne svarbiausias kriterijus

vilija

Artėjanti mokslo metų pabaiga – nemenko išbandymo metas abiturientams. Nerimą kelia ne tik pasirengimas brandos egzaminams, bet ir daugybė klausimų, susijusių su studijų programos pasirinkimu. Nors bendrojo ugdymo mokyklose į šiuos klausimus padeda atsakyti ugdymo karjerai specialistai, vis tik prasidėjus bendrajam priėmimui ne visi abiturientai įsivaizduoja save konkrečioje profesinėje veikloje.

2020.04.09  Nuotolinės mentorystės programa „Studentas – moksleiviui, moksleivis – studentui“

18893-400

Startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentas – moksleiviui, moksleivis – studentui“ (SMMS). Tai programa, skirta moksleiviams, kuri padeda atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos internetinėje svetainėje pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

2020.04.08  Išankstinis priėmimas į Vilniaus Gedimino technikos universiteto nuolatines studijas

studentai-prie-vgtu

PRIĖMIMO EIGA (priimama į nuolatinių studijų formos valstybės nefinansuojamas  vietas): Jeigu tu jau turi brandos atestatą ar įgysi jį einamaisiais metais, turi galimybę dalyvauti išankstiniame priėmime kuris vyksta 2020 m. vasario 1 d. -  2020 m. gegužės 30 d.