Mokymai “Metodinės priemonės „Profesijų labirintas“ taikymo galimybės ugdymo karjerai veikloje”.
 

Naujienos

 

Archyvas

2019.03.06  Abiturientams – daugiau galimybių pasvertai pasirinkti studijas

prof_formavimo_irankis_plakatas

Moksleivių apsisprendimas dėl pageidaujamos profesijos nėra pakankamas. Vos 63 proc. moksleivių žino, kokią profesiją norėtų įgyti baigę studijas. Tokius rezultatus atskleidžia Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) atliktas suinteresuotų šalių tyrimas, kuriame paskutinėje klasėje besimokančių moksleivių paprašyta įvertinti savo pasirengimą studijoms.

2019.02.22  Mokymai „Metodinės priemonės „Profesijų labirintas“ taikymo galimybės ugdymo karjerai veikloje“

prof_labirintas

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus į mokymus “Metodinės priemonės „Profesijų labirintas“ taikymo galimybės ugdymo karjerai veikloje”.

2019.02.12  Pamoką iškeisk į ISM paskaitą

ism

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia susipažinti – jau vasario 18-22 dienomis universitete vyks ISM Atvirosios paskaitos.

2019.02.12  Priėmimas į aukštąsias mokyklas 2019 m.

Kaip numato Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti minimalūs rodikliai, 2019 m. priimant į universitetus ir kolegijas bus atsižvelgiama  į stojančiųjų brandos egzaminų rezultatus, taip pat ir į metinių pažymių vidurkį.

2019.01.30  Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui

dalykinis

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2019 m. vasario 14 d. organizuoja seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“. Seminare kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, karjeros koordinatoriai, klasių vadovai, pagalbos mokiniui specialistai.

 

2018.12.12  Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje

grizt_r_zaidimas

Kviečiame mokytojus, karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

2018.10.23  Mokymai “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”

grizt_r_zaidimas

Kviečiame mokytojus, karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

2018.10.17  KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO SEMINARAS „KLASĖS VADOVAS – ASMENYBĖS IR BENDRUOMENĖS UGDYTOJAS“

1ekr5i40s0u32xl

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2018 m. lapkričio 15 d. organizuoja seminarą „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“. Seminare kviečiami dalyvauti klasės vadovai.

 

2018.09.28  Informacinis renginys „Brandos egzaminai 2019“

nec

Kviečiame 12 kl. mokinius, jų  tėvus į informacinį renginį "Brandos egzaminai 2019".

Renginio pranešėjas - Nacionalinio egzaminų centro atstovas.

 

2018.09.28  Pasaulinis EducationUSA tinklas organizuoja Facebook Live transliaciją apie užsienio studentų gyvenimą JAV universituose

campusculture_pgmgfx

Pasaulinis EducationUSA tinklas organizuoja Facebook Live transliaciją apie užsienio studentų gyvenimą JAV universituose bei apie tai, kaip JAV universitetai yra pasirengę priimti užsienio studentus. Transliacijos metu kalbės JAV aukštojo mokslo ekspertai, užsienio studentai, JAV Valstybės departamento atstovai.