Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje
 

Naujienos

 

Archyvas

2019.02.12  Pamoką iškeisk į ISM paskaitą

ism

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia susipažinti – jau vasario 18-22 dienomis universitete vyks ISM Atvirosios paskaitos.

2019.02.12  Priėmimas į aukštąsias mokyklas 2019 m.

Kaip numato Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti minimalūs rodikliai, 2019 m. priimant į universitetus ir kolegijas bus atsižvelgiama  į stojančiųjų brandos egzaminų rezultatus, taip pat ir į metinių pažymių vidurkį.

2019.01.30  Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui

dalykinis

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2019 m. vasario 14 d. organizuoja seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“. Seminare kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, karjeros koordinatoriai, klasių vadovai, pagalbos mokiniui specialistai.

 

2018.12.12  Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje

grizt_r_zaidimas

Kviečiame mokytojus, karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

2018.10.23  Mokymai “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”

grizt_r_zaidimas

Kviečiame mokytojus, karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

2018.10.17  KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO SEMINARAS „KLASĖS VADOVAS – ASMENYBĖS IR BENDRUOMENĖS UGDYTOJAS“

1ekr5i40s0u32xl

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2018 m. lapkričio 15 d. organizuoja seminarą „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“. Seminare kviečiami dalyvauti klasės vadovai.

 

2018.09.28  Informacinis renginys „Brandos egzaminai 2019“

nec

Kviečiame 12 kl. mokinius, jų  tėvus į informacinį renginį "Brandos egzaminai 2019".

Renginio pranešėjas - Nacionalinio egzaminų centro atstovas.

 

2018.09.28  Pasaulinis EducationUSA tinklas organizuoja Facebook Live transliaciją apie užsienio studentų gyvenimą JAV universituose

campusculture_pgmgfx

Pasaulinis EducationUSA tinklas organizuoja Facebook Live transliaciją apie užsienio studentų gyvenimą JAV universituose bei apie tai, kaip JAV universitetai yra pasirengę priimti užsienio studentus. Transliacijos metu kalbės JAV aukštojo mokslo ekspertai, užsienio studentai, JAV Valstybės departamento atstovai.

 

2018.09.17  Seminaras „Karjeros planavimo pamoka: struktūra, mokymo metodų ir mokymosi veiklų įvairovė“.

blackboard

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2018 m. spalio 1 d. organizuoja seminarą „Karjeros planavimo pamoka: struktūra, mokymo metodų ir mokymosi veiklų įvairovė“. Seminare kviečiami dalyvauti karjeros, pagalbos mokiniui specialistai, klasių vadovai, neformalaus švietimo užsiėmimo vadovai, įvairių dalykų mokytoja.

2018.09.11  Galutiniai priėmimo į aukštąsias mokyklas rezultatai: jaunimas išgirdo darbo rinkos poreikį

smm_nauj2

Kylant studijų kokybės kartelei, gerai studijoms pasirengę stojantieji noriai renkasi studijas Lietuvoje, daugėja motyvuotų jaunuolių, siekiančių tapti mokytojais, mažėja stojamųjų balų kontrastai tarp didžiųjų miestų ir regionų, rodo šiandien paskelbti galutiniai bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas rezultatai.