Naujienos

 

Kursai apie skaitmeninį darbą su jaunimu „MOOC digital“

2020.09.23

Kokie skaitmeniniai įrankiai gali padėti dirbti su jaunimu? Kokias internetinio bendravimo platformas rinktis? Ką svarbu žinoti apie saugumą internete? Kviečiame dalyvauti nemokamuose nuotoliniuose kursuose „MOOCdigital“, kuriuose rasite atsakymus į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus apie skaitmeninį darbą su jaunimu.

 

Kursuose kviečiami dalyvauti visi, kuriems skaitmeninio darbo su jaunimu tema yra aktuali. Ypač tikimasi sulaukti dirbančių su jaunimu asmenų dėmesio. Atranka nebus vykdoma – prieigą gaus visi užsiregistravę.  

Pastaba: kursai vyks anglų kalba.

Kursų eiga

Dalyviai galės mokytis iš namų jiems patogiu metu. 

Kursai susidės iš dviejų dalių. Pirmoji dalis vyks nuo spalio 16 d. iki lapkričio 20 d. ir ją sudarys 4 moduliai.

Registracija

Spausti ČIA ir pateikti prašomą informaciją. Užsiregistravę būsite nukreipti į Canva mokymosi platformą.

Spalio 16 d. toje pačioje platformoje jums bus suteikta prieiga prie pirmojo modulio medžiagos ir galėsite pradėti savo mokymosi kelionę su „MOOCdigital“.

Pastaba: prisijungti prie kurso galima net iki lapkričio 10 d., tačiau rekomenduojama tą padaryti kuo anksčiau – kad nepraleistumėte dalies informacijos, jums būtų paprasčiau planuoti savo mokymąsi ir pan.

Už kiekvieną modulį dalyviai gaus skaitmeninius ženkliukus, o už visą kursą – įgytas kompetencijas įrodantį „Youthpass“ pažymėjimą.

Kontaktai

Kilus klausimams kreiptis į Moniką Paulauskaitę, el. p. monika@jtba.lt ar telefonu (8 5) 250 7442.

Kviečiame sekti naujienas apie mokymo kursus Facebook paskyroje ČIA.

 

 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, JTBA.