Naujienos

 

Kalėjimų departamento Mokymo centras organizuoja vasaros atvirų durų dienos renginius

2021.06.03

Kalėjimų departamento Mokymo centras organizuoja vasaros atvirų durų dienos renginius, kurie įvyks 2021 m. birželio 18 d. ir 2021 m. liepos 2 d. Maloniai kviečiame visus 11-12 klasių moksleivius, asmenis, įgijusius vidurinį išsilavinimą ir besidominančius pataisos pareigūno profesija dalyvauti ir iš arčiau susipažinti su pataisos pareigūno profesija, Mokymo centro veikla ir Lietuvos bausmių vykdymo sistema. Renginys vyks Mokymo centre (Subačiaus g. 21, Vilnius).

15384_5724ca9e86dd6761d6d0cc1bbbab78c2

Startuoja priėmimas į aukštąsias ir profesines mokyklas

2021.06.01

Nuo birželio 1 d. norintys stoti į aukštąsias ir profesines mokyklas kviečiami teikti prašymus per bendro priėmimo sistemą www.lamabpo.lt.

cikl

Vaikų ir paauglių pažinimas ir priėmimas

2021.05.26

Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitų ciklą “Vaikų ir paauglių pažinimas ir priėmimas”

Virtualus pataisos pareigūno profesijos pristatymas Mokymo centre

2021.05.25

Kalėjimų departamento Mokymo centras kviečia susipažinti su pataisos pareigūno profesija ir gegužės 28 d. nuotoliniu būdu organizuoja atvirų durų dienos renginį, skirtą 11–12 klasių moksleiviams, asmenims, įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir besidominantiems pataisos pareigūno darbu bei norintiems susipažinti su Mokymo centro veikla ir Lietuvos bausmių vykdymo sistema iš arčiau.

26 1

EBPO identifikavo įgūdžių problematiką Lietuvoje

2021.05.25

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), bendradarbiaudama su šalies institucijomis ir Vyriausybės strateginės analizės centru (STRATA), įgyvendino Lietuvos įgūdžių strategijos projektą. Projekto rezultatai ir galutinės rekomendacijos bus pristatomi š. m. birželio 11 d.

lama_bpo_2

Paskelbti stojamųjų egzaminų tvarkaraščiai

2021.05.20

Ketinantys stoti į meno studijų krypčių studijų programas jau gali susipažinti su stojamųjų egzaminų datomis. Šiemet stojamųjų egzaminų sesija vyks nuo birželio 14 iki rugpjūčio 2 dienos, rezultatai bus skelbiami iki rugpjūčio 4 dienos.

nm

Nemokamas 5 užsiėmimų ciklas su profesionaliais psichologais „Emocijos, jų pažinimas, dinamika ir bendradarbiavimas“

2021.05.19

Kviečiame registruotis į 5 nemokamų užsiėmimų ciklą su profesionaliais psichologais tema – “Emocijos. Jų pažinimas, dinamika ir bendradarbiavimas”.

387x312

Virtuali pamoka "Mano pašaukimas. Karjera prasideda mokykloje"

2021.05.18

Mokykla - tai ėjimas į priekį! Vieniems šis kelias lengvesnis, kitiems pilnas iššūkių. Tačiau neišvengiamai ateina akimirka, kai vieni moksleiviai pradeda skaičiuoti dienas iki egzaminų, kiti netrukus turės pasirinkti mokomuosius dalykus, žengiant į tolimesnį etapą ir, ko gero, kiekvienas sutiks, jog šis pasirinkimas priverčia stabtelti ir susimąstyti.Mes puikiai suprantame, kokioje kryžkelėje esate Jūs, moksleiviai! Tuo tarpu ir, Jūs, mokytojai, dažnai jaučiate didelę atsakomybę už savo mokinių pasirinkimus, tampate jiems mentoriais ir patarėjais, kai mokiniai pasimetusiais žvilgsniais ieško pagalbos.

Informacinis renginys „Metodinės priemonės 8–12 klasių mokinių konsultavimui. Jaunimo darbo centro patirtys 2“

2021.05.12

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Šiaulių jaunimo užimtumo skyriumi kviečia pradedančiuosius karjeros specialistus į nemokamą nuotolinį informacinį renginį „Metodinės priemonės 812 klasių mokinių konsultavimui. Jaunimo darbo centro patirtys 2“.

image003

VU kviečia dalyvauti renginių cikle „Pasaulį atveriančios studijos“

2021.05.10

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas (ATSI) kviečia dalyvauti renginių cikle „Pasaulį atveriančios studijos“, kuris vyks gegužės 12–22 dienomis ir susidarys iš keturių skirtingo formato nuotolinių užsiėmimų. Renginių svečiai – įvairių specializacijų ATSI studentai, kurie savo studijų laikotarpiu buvo dalinėse studijose ir yra sukaupę nepaprastai daug įspūdžių apie iš pirmo žvilgsnio egzotiškas Azijos bei Artimųjų Rytų regiono valstybes ir jų kultūras!