Mokinių įsidarbinimo galimybės
 

Naujienos

 
paveiksliukas

Atvirų durų diena Kauno technikos profesinio mokymo centre „Žinok kur eini, žinosi kas esi!“

2021.04.14

Visiems, kurie domisi mokymosi galimybe Kauno technikos profesinio mokymo centre, siūlome alternatyvą, kuri leis iš arti pažinti ir atrasti mokymo centrą ir žinoma, profesijas. Jau visai netrukus, balandžio 28 d., neiškeliant kojos iš namų galėsite sudalyvauti virtualioje atvirų durų dienoje.

 

aa

Nemokama online paroda apie vasaros stovyklas ir programas užsienyje gegužės 5-6 dienomis

2021.04.14

Dairotės, kaip suorganizuoti vasaros išvyką vaikams, kuri būtų smagi ir naudinga?

Dalyvaukite egoPERFECTUS organizuojamame renginyje ir išsirinkite Jums tinkamiausią vasaros stovyklą arba programą užsienyje!

 

berta-gatavs

Aktuali informacija 10-12 klasių mokiniams, jaunimui ir mokytojams!

2021.04.13

Įgyvendinant medijų raštingumas Baltijos šalyse projektą kviečiame mokyklas ir vyresnių klasių moksleivius gilinti medijų raštingumo žinias ir įgūdžius.

bszs6ifvlhtn75o

Informacinis renginys „Renkuosi profesiją: medienos ir baldų pramonės specialistai – populiaru ar perspektyvu?“

2021.04.09

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Kauno technikos profesinio mokymo centru kviečia 812 klasių mokinius, jų tėvus, mokyklų karjeros specialistus į nuotolinį informacinį renginį Renkuosi profesiją: medienos ir baldų pramonės specialistai – populiaru ar perspektyvu?“.

mru

Nuotolinės atvirų durų dienos Mykolo Romerio universitete Žmogaus ir visuomenės studijų fakultete

2021.04.08

Balandžio 14-16 d. Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas kviečia II-IV gimnazijos klasių (10-12 kl.) moksleivius į nuotolines atvirų durų dienas, kurių metu bus pristatomos psichologijos, komunikacijos, pedagogikos, socialinio darbo, vertimo, filologijos ir vadybos krypčių studijų programos.

lamabpo

Patvirtinta priėmimo į šalies aukštąsias mokyklas tvarka

2021.03.31

Stojantieji jau gali susipažinti su 2021 m. Bendrojo priėmimo į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tvarkos aprašu. Visą vasarą truksiantis bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas prasidės birželio 1 dieną. Priėmimą sudarys du etapai: pagrindinis ir papildomas. Pagrindinio priėmimo prašymus stojantieji galės registruoti iki rugpjūčio 5 d., o nuo rugpjūčio 13 d. iki rugpjūčio 16 d. norintieji galės teikti prašymus dalyvauti papildomame priėmime.

vu_logo

Virtuali studijų mugė

2021.03.25

Vilniaus universiteto Šiaulių akademija kviečia į virtualią studijų mugę kovo 31 d.

lsmu

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas teigia, kad sveikatos ir gyvybės mokslai – mūsų ateitis ir kviečia dalyvauti nuotolinėje studijų parodoje.

2021.03.24

Pavasaris daugeliui abiturientų gali tapti tikru galvos skausmu: kaip išlaikyti brandos egzaminus? Kokią profesiją pasirinkti?

Ar įstosiu į savo norimas studijas?

 

ism

Nuotolinis informacinis renginys 10-12 kl. mokiniams, jų tėvams

2021.03.24

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu kviečia 10-12 klasių mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį „Nauja studijų programa– Skaitmeninis verslas ir inovacijos - kodėl verta rinktis?“.

download

Vilniaus universitetas organizuoja nemokamų nuotolinių seminarų ciklą

2021.03.23

Vilniaus universitetas jau antrą kartą organizuoja nemokamų nuotolinių seminarų ciklą. Seminarų metu pedagogai, kartu su Vilniaus universiteto mokslininkais, turės galimybę gilinti dalykines ir bendro pobūdžio pedagogines kompetencijas, susipažins su dalykų naujovėmis, nuotolinio ir mišriojo mokymo ypatumais.