Informacinis renginys „Atviro jaunimo centro veikla mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymui. Kodėl verta?“
 

Naujienos

 
15528_1416e624b6153de63847654c78c1d659

Ministerija: aukštojo mokslo kokybės ir prieinamumo didinimas – artimiausi uždaviniai

2021.10.08

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Seimo švietimo ir mokslo komitete pristatė siūlomų priemonių paketą, kuris padidintų aukštojo mokslo prieinamumą moksleiviams iš nepasiturinčių šeimų ir specialių poreikių turintiems asmenims. 

SUDALYVAUK MOKYMUOSE APIE LYČIŲ LYGYBĘ „SHAKING THINGS UP“

2021.10.07

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritasis stalas“ kartu su Žmogaus teisių balsu bei Visuomenės ir verslo plėtros institutu kviečia dalyvauti mokymuose SHAKING THINGS UP! Mokymai skirti jaunimo atstovams bei dirbantiems su jaunimu.

communication

Mokyklos vaidmuo mokinių sėkmingo stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas procese

2021.10.06

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras spalio 19 ir 21 dienomis organizuoja nuotolinį seminarą „Mokyklos vaidmuo mokinių sėkmingo stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas procese“

untitledjj

Sveikinimai mokytojų dienos proga

2021.10.05

Metus skaičiuojatNuo rugsėjo lig rugsėjo.Dalinate saveNuo abėcėlės lig brandos.Kiek daug likimųAstromis žydėjo,Kiek daug sidabro smilkiniuos…Nauja ugnim vėl tavo akys šviečia,Skambučio aiduVirpant širdyje…Tu privalai jukBūti PrometėjumSu kiekvienaAteinančia diena.Galbūt todėlNesensta Jūsų Laikas,O Jūsų žodžiuoseTėvynė ir Taika…O juk visiems visiemsTų žodžių reikia,Kuriais prasideda pirmoji pamoka…

 

 

infomobilis3-800x500-640x480_c

Infomobilis – mobili STEAM laboratorija

2021.09.30

Siekiant populiarinti inžinerines studijų kryptis, specialybes ir profesijas, Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kartu su partneriais, bendrojo ugdymo, profesinėmis mokyklomis ir kitomis švietimo įstaigomis įvairiuose Lietuvos miestuose organizuoja jaunimui skirtus profesinio orientavimo renginius, naudodama profesinio orientavimo priemonę, mobilią STEAM laboratoriją – Infomobilį.

uk

Tarptautinė konferencija „Ugdymas karjerai pokyčių pasaulyje: patirtys ir iššūkiai“

2021.09.23

Antakalnio atviras jaunimo centras spalio 7-ąją kviečia į tarptautinę konferenciją "Ugdymas karjerai pokyčių pasaulyje: patirtys ir iššūkiai".

lamabpo

Pakviesta per 900 mokinių užpildyti laisvas vietas profesinio mokymo įstaigose

2021.09.15

Pasibaigus pagrindiniam ir papildomam priėmimui į profesinio mokymo įstaigas, rugsėjo – lapkričio mėn. dviejų savaičių trukmės etapais vykdomas priėmimas į atsilaisvinusias mokymo vietas. Šiandien baigiasi pirmasis rudens etapas, dar 699 asmenims išsiųsti kvietimai mokytis pagal profesinio mokymo programas, iš jų 640 – dėl valstybės finansuojamų vietų, 59 – dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

microsoftteams-image_1

Lietuvos įgūdžių strategija

2021.06.23

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), bendradarbiaudama su Vyriausybės strateginės analizės centru (STRATA), Vyriausybės kanceliarija, Švietimo, mokslo ir sporto, Socialinės apsaugos ir darbo, Ekonomikos ir inovacijų ministerijomis, įgyvendino Lietuvos įgūdžių strategijos projektą. Birželio 11 d. pristatyti projekto rezultatai ir galutinės rekomendacijos Lietuvai. 

lamabpo3_4

Mokiniai galės išbandyti profesiją dar gimnazijos suole

2021.06.16

Iki rugpjūčio 11 dienos vyksiančiame priėmime į profesinio mokymo įstaigas šiemet kaip ir pernai gali dalyvauti ne tik norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, bet ir 9–10 klasių mokiniai bei I–IV klasių gimnazistai, norintys mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius.

Neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas” skelbia naujų narių priėmimą

2021.06.09

Kviečiame 10–11 klasių mokinius į chemikų mokyklą „Pažinimas“. Mokykla skirta tiems, kas domisi įvairiomis gamtos mokslų sritimis, chemijos tyrimuose taikomomis technologijomis ir naujovėmis, nori pagilinti savo žinias chemijos srityje, susirasti bendraminčių, savo ateitį planuoja sieti su chemija, kitais gamtos mokslais, medicina, chemine inžinerija ir kt.