Pratęsiama registracija į kvalifikacijos tobulinimo mokymus asmenims, siekiantiems įgyti ugdymo karjerai paslaugų teikimui reikalingas kompetencijas
 

Naujienos

 
gop-3

Gydytojo odontologo padėjėjas – svarbus odontologinės komandos narys

2022.04.20

Pagrindinė aukštojo mokslo studijų savybė yra keistis kartu su jį supančios aplinkos pokyčiais bei juos veikti. Neišvengiamai kaitai įtakos turi besikeičiantys darbo rinkos poreikiai, augantys paslaugų mastai bei klientų lūkesčiai paslaugų kokybei.

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kviečia atverti sėkmės duris

2022.04.15

Balandžio 21 d. nacionaliniame „Jaunojo automechaniko“ konkurse vyks tikros, realios visos Lietuvos automechaniko specialybės besimokančių mokinių kovos dėl geriausiojo vardo! Atvyk į Sektorinį praktinio mokymo centrą, pažiūrėk ir bus aišku, ko išmoksi, kokias technologijas įvaldysi, kokioje aplinkoje mokysiesi.

lagaxeczemeu83q

Antikorupcinis sąmoningumas šiuolaikinėje visuomenėje: kaip tai ugdyti?

2022.04.15

Kaip ugdyti mokinių vertybes? Kokios yra parengtos ugdymo priemonės, metodai ir įrankiai? Kaip antikorupcinio sąmoningumo ugdymą į pamokas integruoja kolegos mokytojai? Seminare suteiksime žinių antikorupcinio sąmoningumo ugdymo tema bei praktiškai išbandysite įvairias antikorupcinio sąmoningumo didinimo strategijas ugdymo kontekste. 

Šiemet finansuojamos visų būsimų reikalingiausių pedagogų, slaugytojų, informatikų studijos

2022.04.15

Šiais metais valstybės finansuojamos studijų vietos suplanuotos atsižvelgus į specialistų stygių – valstybės parama bus suteikiama visiems būsimiems prioritetinių specializacijų mokytojams, taip pat slaugytojams ir informatikams. 2022 m. priėmimui į trumposios pakopos, pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas aukštosiose mokyklose iš viso skiriama 13,4 mln. Eur. Valstybės finansavimą gaus apie 12,8 tūkst. pirmakursių.

add

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

2022.03.31

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM) 2022 m. balandžio 11-15 dienomis kviečia vyresniųjų klasių mokinius individualiai ar kartu su mokytojais į atvirų durų dienas - atvykti gyvai arba registruotis į užsiėmimus, kurie vyks mišriu būdu ir dalyvauti juose virtualiai.

zinau_viska

„ŽINAU VISKĄ“ KOMANDA KVIEČIA TAPTI JAUNUOJU ŽURNALISTU!

2022.03.24

„Žinau viską“ skelbia atranką į jaunųjų žurnalistų komandą, kur galėsi išbandyti žurnalisto karjerą ir susipažinti su žurnalistinio darbo subtilybėmis.  „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų programa suburia jaunus žmones, kurie domisi žurnalistika, rašymu, fotografavimu ar kitokiu kokybiško turinio kūrimu.

Kaip į vaikų ir paauglių kolektyvą priimti atvykusius ukrainiečius?

2022.03.17

Paramos vaikams centro psichologų rekomendacijos specialistams, kaip pasiruošti patiems ir paruošti grupę/klasę, kaip iš Ukrainos atvykusiems vaikams/paaugliams padėti pasijusti geriau. 

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija organizuoja tarptautinį konkursą „AUK – ankstyvas ugdymas karjerai“

2022.03.16

Konkurso tikslas – skatinti mokinius pažinti profesijas, atskleisti jų atsiradimą, įvairovę, patrauklumą, kūrybiškai perteikti pasirinktos profesijos karjeros galimybes, susipažinti su ateities profesijomis. Konkurse kviečiami dalyvauti (iki 2022 m balandžio 29 d.) Lietuvos bendrojo ugdymo ir užsienio šalių 1–8 klasių mokiniai.

bc_new_960_400_lt

Didžiausia specializuota paroda Pabaltyje „Tarptautinių studijų dienos“

2022.03.10

Vilnius, Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20Kovo 27 d. 2022, 11.00 - 17.00

pav

Nuotolinė konferencija „Lyderė kalba: Moterų įgalinimas moksle. Ko reikia šiandien?“

2022.02.10

Vasario 11 d. minima Tarptautinė moterų ir mergaičių moksle diena. Minėdami šią dieną, asociacija LYDERĖ ir "LINO" biuras kviečia į nuotolinę konferenciją „Lyderė kalba: Moterų įgalinimas moksle. Ko reikia šiandien?“. Konferencija bus transliuojama vasario 15 d. nuo 11 val. www.delfi.lt  portale.