Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Prie Europos universitetų tinklo jungiasi dar dvi Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas

2020.07.10

Liepos 9 dieną Europos Komisija paskelbė antro bandomojo Europos universitetų iniciatyvos etapo rezultatus –  prie iniciatyvos prisijungia 24 nauji Europos universitetų aljansai. Tarp jų ir dar 2 Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) aljansas „ATHENA“ ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU)  aljansas „Transform4Europe“.

Iniciatyvos pirmajame etape dalyvavo Vilniaus, Klaipėdos, Kauno technologijos universitetai, prie jų prisijungus VGTU ir VDU, Lietuvai kuriant Europos ateities universitetus atstovaus jau 5 aukštosios mokyklos.

Paraiškas dalyvauti Europos universitetų tinkle antrajame etape iš viso teikė 62 universitetų aljansai.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sveikina VGTU ir VDU sėkmingai prisijungus prie Europos ateities universitetų tinklo. „Didžiuojuosi Lietuvos aukštųjų mokyklų sutelktu darbu ir veržlumu jungiantis prie svarbių visai Europai iniciatyvų. Jau 5 Lietuvos universitetai parodė, kad Lietuvos akademinė bendruomenė žvelgia plačiai, nori lyderiauti inovacijų srityje ir glaudžiai bendradarbiauti su užsienio partneriais”, - sako ministras.

Daugiau skaitykite