Nuotolinis informacinis renginys 10-12 klasių mokiniams, jų tėvams „Išankstinis priėmimas nevalstybinėje aukštojoje mokykloje – kodėl verta rinktis?“, 2022 m. sausio 18 dieną (antradienį), 16 val.
 

Naujienos

 

Profesinio orientavimo projektai ruošia mokinius ateičiai

2021.11.11

Dvi naujos iniciatyvos – „G-Guidance“ ir „DiagOriente“ – siūlo unikalias į žmogaus įgūdžius ir asmeninį tobulėjimą orientuotas platformas. Jų iniciatoriai siekia padėti jaunimui apsispręsti dėl karjeros, suteikti profesinio orientavimo specialistams ir mokytojams reikiamų priemonių padėti jaunuoliams.

„G-Guidance“ yra „Erasmus+“ finansuojamas projektas, skirtas supažindinti 13–17 m. paauglius su profesiniu orientavimu, naudojantis įrodymais grįstais profesinio orientavimo modeliais, metodais ir sužaidybinta platforma, galinčia įtraukti ir motyvuoti atsiribojusius ir (arba) rizikos grupėms priklausančius mokinius. Mokytojams sudaromos galimybės dalyvauti specialiuose mokymuose, kad galėtų padėti mokiniams naudotis platforma.

„DiagOriente“ palaiko nemokamą platformą prancūzų kalba, kuri žingsnis po žingsnio vesdama mokinius padeda jiems nustatyti savo universaliuosius įgūdžius. Keletas žaidimų sukurti taip, kad padėtų mokiniams išsiaiškinti savo domėjimosi sritis, ar jų įgūdžiai jas atitinka ir kokie mokymai vykdomi netoli jų namų. Tai abiturientams suteikia progą smagiai patyrinėti savo interesus ir galimybes.

Daugiau informacijos