Mokytojų vaidmuo plečiant moksleivių profesinio pasirinkimo galimybes
 

Naujienos

 

Tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „The COINS 2020“

2020.02.10

The COINS 2020 yra penkioliktoji tarptautinė gyvybės mokslų konferencija, kurią organizuoja Vilniaus universiteto studentai iš įvairiausių fakultetų. Į renginį kasmet atvyksta mokslininkai ir studentai, dirbantys gyvybės mokslų srityje. Šių metų konferencija atvira visiems – su gyvybės mokslais susipažinti ir juos patyrinėti kviečia visuomenės įtraukimo programa! Šioje programoje Jūsų laukia susipažinimas su laboratorijomis ir jose naudojamais įrankiais, praktiniai užsiėmimai su mikroorganizmais bei DNR, kurių metu galėsite išbandyti mokslininko profesiją! Konferencijos komanda kviečia tyrinėti mokslą ir mokinius iš visos Lietuvos! Moksleivių laukia paskaitos apie molekulinę ir vėžio biologiją, genetiką bei DNR tyrimai. 


Nepraleiskite progos pamatyti laboratorijas ir savo rankomis prisiliesti prie mokslo! Tarptautinė konferencija The COINS 2020 visų lauks vasario 25-27 dienomis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.


Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti mūsų oficialiame puslapyje thecoins.eu bei mūsų Facebook puslapyje International Conference The COINS.


Moksleivių programa

Bendruomenės įtraukimo programa

Bilietus galite įsigyti čia.