image

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kartu su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija  2023 m. lapkričio 30–gruodžio 1 d. organizuoja konferenciją #KryptisKarjera: įgūdžiai, atveriantys duris į sėkmę, skirtą karjeros specialistams, dirbantiems su 1–12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokiniais. 

Pagrindinis konferencijos tikslas – siekiant stiprinti mokinių profesinį orientavimą šalyje, atkreipti dėmesį į karjeros specialistų vaidmenį, ugdant ateities kartos lyderius ir skatinti aktyvesnį jų bendradarbiavimą su įvairiomis valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis ir verslo atstovais.

Renginio metu daug dėmesio bus skiriama svarbiausiems XXI a. įgūdžiams, reikalingiems sėkmingam ateities darbui ir praktiniams būdams, padedantiems šiuos įgūdžius lavinti. Programoje numatytos įtraukiančios dalyvių diskusijos, darbas grupėse su ekspertais, pažintiniai vizitai į verslo įmones. Taip pat bus pristatyti nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes 2023“ rezultatai, apdovanoti aktyviausi ir iniciatyviausi jos dalyviai. 

Konferencijos programa (1.1 MB )

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas (organizuojant maitinimą ir nakvynę), tačiau būtina išankstinė registracija. Registruotis kviečiame po vieną asmenį iš įstaigos iki  lapkričio 28 d.

Pasikeitus aplinkybėms ir negalint atvykti, prašome informuoti Rasą Krakauskienę (tel. nr. 8 655 63551, el. p. rasa.krakauskiene@linesa.lt). Dėkojame už atsakingą registraciją.

Už dalyvavimą konferencijoje bus išduodama pažyma. 

 

 

Dalintis: