image

Domiesi moksliniu tiriamuoju darbu? Turi idėjų, kaip išspręsti vieną ar kitą svarbią šių dienų problemą? Nori sukurti naują technologijų stebuklą? Dalyvauk ES jaunųjų mokslininkų konkurso (ESJMK) nacionaliniame etape!

Dalyvaudami konkurse mokiniai turi unikalią galimybę diskutuoti su šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbančiais mokslininkais, pasitikrinti savo tyrimo aktualumą, perspektyvumą ir konkurencingumą mokslo pasaulyje.

ESJMK pristatomi darbai vertinami atsižvelgiant į: darbo idėjos originalumą ir moksliškumą; tyrimo atlikimo meistriškumą, kruopštumą ir savarankiškumą; darbo aprašo ir stendo kokybę bei autorių gebėjimą darbo tema diskutuoti su ekspertais.

ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laimėtojų laukia išskirtiniai prizai: galimybė atstovauti Lietuvai tarptautiniame ES jaunųjų mokslininkų konkurse (EUCYS), kuris 2024 m. rugsėjo mėn. vyks Lenkijoje. Taip pat – kelionės į Tarptautinį Šveicarijos talentų forumą ir Tarptautinį gamtos tyrimų savaitę Šveicarijos Alpėse.

Inovatyviausių darbų autoriai apdovanojami Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro nominuojamu specialiuoju pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) prizu ir kitais jų įsteigtais prizais.

Tad dalyvauti verta!

Konkursui priimami visų mokslo sričių darbai.

Darbų registracija vyksta iki 2024 m. vasario 22 d. 15:00 val.

KONKURSO SĄLYGOS

REGISTRACIJA

Į baigiamąjį konkurso etapą, kuris vyks Vilniuje kovo 28–29 dienomis, atrinktų darbų sąrašą paskelbsime iki kovo 1 d. Atrinktus darbus bus galima papildyti, pataisyti ir reikės pateikti dar kartą iki kovo 15 d. 15:00 val.

ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinį etapą organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra, palaiko ir remia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso partneris – Lietuvos respublikos valstybinis patentų biuras.

Papildoma informacija teikiama: tel. (8 5) 230 0493; 8 679 75797 ir el. paštu ieva.sableviciute-visockiene@linesa.lt.

www.jaunasis-tyrejas.lt informacija 

 

 

Dalintis: