image

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas organizuoja viešosios kalbos konkursą moksleiviams „Komunikuok: šauksmininko (iš)šūkis“.

Šio Konkurso tikslas – raginti aktyvų jaunuolių įsitraukimą į visuomenės gyvenimą, suteikti galimybę moksleiviams išreikšti savo nuomonę ir būti išklausytiems, skatinti kūrybišką, visuomenišką, analitinį Lietuvos ir pasaulio aktualijų suvokimą ir vertinimą. Šiuo konkursu taip pat siekiama ugdyti pamatinius komunikacinius gebėjimus: kritinį mąstymą ir tolerantišką kalbėjimo kultūrą.

Dalyvio paraišką galite pildyti iki 2024 m. vasario 12 d. – ČIA.

Parengtą kalbą pasirinktu formatu kviečiame atsiųsti šiuo el. pašto adresu: konkursas@kf.vu.lt

Atrinkti pirmojo etapo darbų autoriai vasario mėn. 26 d. bus informuoti apie kvietimą dalyvauti tolesniame Konkurso etape ir bus kviečiami į Fakulteto organizuojamą paskaitų ir konsultacijų ciklą, kuris vyks 2024 m. kovo mėn. 8 d. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius). Šių paskaitų tikslas – praktinių užsiėmimų su fakulteto dėstytojais metu ugdyti moksleivių komunikacinius gebėjimus ir tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Finalinis konkurso etapas, viešas kalbų pristatymas vyks – 2024 m. kovo mėn. 15 d. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).

Reikalavimai konkurso dalyviams:

  • gali dalyvauti visų tipų Lietuvos mokyklų I-IV gimnazinių klasių mokiniai;
  • kalba turi būti bet kuria aktualia tema, pavyzdžiui, švietimo sistema, meno/literatūros/muziejų svarba, turizmo plėtra, tvarumas, urbanizacija, žmonių teisės, migracija, tolerancija, neįgaliųjų teisės, aplinkosauga ir kita;
  • kalba turi būti parengta lietuvių kalba;
  • kalba turi būti parengta vieno moksleivio(-ės).

Su konkurso tvarkos aprašu galite susipažinti ČIA.

Kvietimas moksleiviams

Kvietimas mokykloms

 

Kviečiame dalyvauti ir linkime visiems sėkmės!

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto informacija

 

Dalintis: