image

Nuo birželio 13 d. iki liepos 22 d. vyksta stojamųjų egzaminų sesija ketinantiems stoti į aukštąsias mokyklas ir studijuoti pagal meno studijų krypčių grupės programas. Rezultatai bus skelbiami iki liepos 23 dienos.

Stojantieji prašymus dalyvauti stojamųjų egzaminų sesijoje kviečiami teikti Bendrojo priėmimo informacinės sistemoje (BPIS), prisijungiant per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį. Stojamieji egzaminai vyksta aukštosiose mokyklose, jie organizuojami kiekvienai menų studijų programai. Stojamųjų egzaminų tvarkaraščiai skelbiami LAMA BPO tinklalapyje.

Asmeniui, užsiregistravusiam sistemoje ir į savo prašymą įtraukusiam meno studijų krypties programą, skiltyje „Stojamieji egzaminai“ bus priskiriami visi egzaminai, kuriuos reikia išlaikyti norint pretenduoti į pasirinktas studijų programas.

Į prašymą įtraukti meno studijų krypčių grupės studijų programas, į kurias numatyta laikyti egzaminus, galima likus ne mažiau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino pradžios. Atkreipiame dėmesį, kad jaunuoliai, dalyvavę pavasario stojamųjų egzaminų sesijoje ir neišlaikę stojamojo egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas. Jei papildomo priėmimo metu atsirastų poreikis, gali būti organizuojama trumpa stojamųjų egzaminų sesija.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kontaktai:  tel. (+370) 37 280400, el. p.: aukstasis@lamabpo.ltatstovas.spaudai@lamabpo.lt.

LAMA BPO informacija

 

 

Dalintis: